Kārtridžu uzpilde

Drukāšanas izejmateriālu (kārtridžu) vērtība sastāda uzņēmuma budžeta ievērojamu daļu. Tomēr, nepārdomāta ekonomija var negatīvi ietekmēt drukājamo dokumentu ārējo izskatu un ar to nodarīt būtisku kaitējumu uzņēmuma reputācijai. Bez tam, nekvalitatīvu alternatīvo un uzpildīto kārtidžu izmantošana var izraisīt drukāšanas un kopēšanas aparātu piesārņojumu un to remonta vērtība var pārsniegt ieguvumus no ekonomijas. Kvalitatīva kārtridžu uzpilde un atjaunošana ir ne tik vienkārša – tā pieprasa īpašas zināšanas, pieredzi un iemaņas, kvalitatīvus izejmateriālus un specializētu aprīkojumu.

Firmai „PRINT & SERVISS” ir viss, kas nepieciešams kārtridžu kvalitatīvai uzpildei un atjaunošanai. „PRINT & SERVISS” ir spilgti izteikts reģionāls raksturs, ar daudziem klientiem mūs saista ilglaicīga sadarbība un mēs nevaram atļauties nekvalitatīvu darbu.

Kārtridžu pieņemšana remontā notiek „PRINT & SERVISS” ofisā vai pēc pieteikuma mūsu speciālists izbrauc pie Jums. Kārtridža vizuālas apskates un diagnostikas laikā tiek noteiktas nomaiņai nepieciešamās detaļas. Pēc tam kārtridžu izjauc un notiek visu kārtridža detaļu tīrīšana specializētājā iekārtā. Kvalitatīvam kārtridža darbam liela nozīme ir izmantojamā tonera kvalitātei.

Kārtridžu uzpilde
Kārtridžu uzpilde

Mūsu speciālisti kārtridžu uzpildei izmanto tikai Rietumeiropas piegādātāju sertificēto toneri. Tonera daudzums tiek noteikts atbilstoši attiecīgo kārtridžu veidu normatīviem. Saliktā kārtridža kvalitātes kontrolei tiek veikta testa drukāšana. Pēc testa rezultātiem tiek noteikta kārtridža gatavība lietošanai. Kārtridži, kuru testa drukāšanas rezultāts ir neapmierinošs, tiek atkārtoti izjaukts līdz defektu novēršanai.

Salikts un restaurēts kārtridžs tiek iepakots triecienizturīgā un mitrumizturīgā iepakojumā (airbag), marķēts ar speciālo uzlīmi, uz kuras norādīts remonta veids, datums un informācija par speciālistu. Kārtridžs gatavs nosūtīšanai klientam. Uzpildītam un atjaunotam kārtridžam ir garantija un defektu rašanās gadījumā SIA „PRINT & SERVISS” nodrošina tā nomaiņu bezmaksas.